Internet drogą radiową

Szybki montaż

Uruchom usługę nawet w ciagu jednego dnia

Montaż Internetu w przypadku domków jednorodzinnych polega na założeniu niewielkiej anteny odbiorczej na zewnątrz budynku, połączonej kablem z zasilaczem, a następnie przewód podłączony jest do komputera stacjonarnego, laptopa lub routera. W przypadku zabudowy wielorodzinnej na zewnątrz mocowana jest antena zbiorcza, do której za pomocą przewodów podłączani są wszyscy abonenci.

Duży zasięg

Internet radiowy działa niezależnie od sieci komórkowej i lini telefonicznej

Posiadamy własną infrastrukturę, dzięki czemu umożliwiamy dostęp do Internetu w miejscowości, gdzie nie działają inni operatorzy. Aby była możliwość korzystania z naszej sieci musi być zachowana widoczność optyczna z anteną zamocowaną u Państwa na domu, a pobliskim nadajnikiem.

Bez limitów pobierania

W naszej sieci nie stosujemy limitów pobierania.

Ograniczamy jedynie prędkość z jaką dane można pobierać i wysyłać w zależności od wybranego abonamentu.

Bezprzewodowo w mieszkaniu

Internet radiowy może byc także bezprzewodowy

Jednak w przeciwieństwie do oferty proponowanej przez operatorów GSM zasięg jest ograniczony do jednego budynku i nie może być używany w innej lokalizacji. Aby korzystać w domu z bezprzewodowego połączenia konieczne jest zainstalowanie routera. Dzięki temu urządzeniu można podłączyć do Internetu więcej niż jeden komputer oraz korzystać urządzeń wykorzystujących łączność WIFI takich jak laptopy, tablety czy telefony komórkowe.

Skontaktuj się z nami w celu poznania nowej oferty „Twój Internet”!

Oferta dostępna również w pliku PDF do pobrania po kliknięciu tutaj.